Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

 Pierwszego września w auli szkolnej został uroczyście rozpoczęty rok szkolny 2016/2017.  Pani Dyrektor Małgorzata Kaźmierska serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, przedstawiła wychowawców klas oraz podkreśliła mocne strony naszej szkoły. Uczniowie mogli również poznać nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Pawła Kierakowicza z klasy II B. Podczas uroczystości nastąpiło również przekazanie sztandaru.

           W części nieoficjalnej klasa II E zaprezentowała film „Duch patronki w życiu Dziesiątki” w reżyserii uczniów naszej szkoły (film można obejrzeć w zakładce Patron szkoły) oraz przygotowała krótki koncert w czasie którego wystąpili: Aleksandra Kula, Adrianna Kowalska i Piotr Kwak. Po uroczystym rozpoczęciu uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.