Czytanie baśni przedszkolakom i zwycięzca Konkursu „Zaczytany Licealista”

W II semestrze został ogłoszony przez Bibliotekę Konkurs Zaczytany Licealista. Celem  jego było napisanie recenzji o ksiażce wypożyczonej z naszej Biblioteki. Recenzje były publikowane na stronie bibliotecznej. Jury w składzie: uczennica Kamila Kluczek, p. Ewa Dopierała (nauczyciel najwięcej wypożyczjący książek w naszej Bibliotece), p. Izabela Dmowska wyłoniło  zwycięzcę i nagroda została przyznana Agnieszcze Kaczorowskiej za recenzję książki „Dziewczyny z powstania” Anny Herbich. Gratulacje!

21.06. 2016 grupa uczniów przygotowała inscenizację baśni i wierszy, konkursy do treści  i piękną oprawą artystyczną poszliśmy z wizytą do przedszkola przy ul. Obornickiej. W czasie takich spotkań nasi uczniowie mają okazję popularyzować czytelnictwo już u najmłodszych, zwracać uwagę na wartości i przesłania  zawarte w bajkach, i dawać z siebie to, co mają najlepsze: radość, uśmiech i spróbowac swoich sił na małej scenie. Dziękuję Kamili Kluczek, Blance Starzyckiej, Marlenie Urbaniak, Anastazji Śpiwak, Zofii Czemarmazowicz, Pawłowi Kierakowiczowi, Mateuszowi Kurnickiemu, Maciejowi Michniewiczowi za współpracę i zaangażowanie.