Do wygrania – Nagroda Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego nr X!

Już w środę, 8 czerwca, na 3. lekcji najlepsi zmierzą się w Ogólnoszkolnym Konkursie na najbardziej aktywnego i twórczego uczestnika życia kulturalnego. Konkurs zapowiedziany został już we wrześniu, a teraz czas na wybór zwycięzcy. Jeśli ktoś zapomniał, o co chodzi, przypominam:

– każda klasa typuje jednego ucznia (oczywiście „pewniaka”, który ma co pokazać i powiedzieć, i który zgarnie nagrodę!); wyboru dokonujecie przy wsparciu wychowawcy, nauczycieli;

– wybraniec ma do dyspozycji do 5 minut na swoje wystąpienie;

– do poniedziałku należy określić, jaki sprzęt (komputer, rzutnik itd.) jest niezbędny, by się zaprezentować;

– należy pamiętać, ze w tym konkursie można tylko wiele zyskać – a nic nie stracić.

Wrocław świętuje – jest Europejską Stolicą Kultury. Warto się włączyć, warto pochwalić się swoim „byciem” w kulturze, twórczą postawą, zainteresowaniami lub po prostu tym, co czyni nas twórczymi ludźmi. Zapewne wychowawcy i inni nauczyciele docenią Wasz wkład:)

Pytania? Wątpliwości? Rozwijesz je, kontaktując się z wychowawcą lub Ewą Obarą-Grączewską (sala B 203; e.graczewska@lo10.wroc.pl)