WARSZTATY JĘZYKOWE Z WOLONTARIUSZAMI AIESEC

        W dniach od 15 do 19 lutego gościliśmy w naszej szkole wolontariuszki z międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC – studentki z Brazylii, Egiptu i Hongkongu. W ramach zajęć języka angielskiego dziewczyny prowadziły warsztaty w języku angielskim, pokazały interesujące prezentacje i zapoznały nas z kulturą swoich krajów, a także zachęcały uczniów do dyskusji i opowiadania o naszym kraju.

Chciałybyśmy podziękować pani dyr. Małgorzacie Kaźmierskiej za umożliwienie nam przygotowania tego projektu w naszej szkole.

Dziękujemy również wszystkim uczniom za aktywne uczestniczenie w zajęciach i życzliwe przyjęcie naszych wolontariuszek.

A przede wszystkim serdeczne podziękowania dla Asi Radziewicz z klasy III a, Weroniki Dutczak z klasy III d i Piotra Krężela z klasy III c za udzielenie wolontariuszkom gościny w Waszych domach. Bez Waszej pomocy udział w projekcie nie byłby możliwy.

 Agnieszka Markowska i Marta Szynkiewicz-Salman