Wygrana w eliminacjach do Mistrzostw Wrocławia

14 stycznia odbyły się w naszej szkole eliminacje do Mistrzostw Wrocławia w grupie C.

Nasza reprezentacja zagrała świetnie, wygrywając wszystkie trzy mecze.

Pierwszy najtrudniejszy z VII LO 3:2, po bramkach Karoliny Stąśko, Magdy Frydlewicz i Agnieszki Kaczorowskiej. Drugi mecz wygraliśmy 3:1 z ZS nr 25, po dwóch golach Karoliny Stąśko i jednym trafieniu Magdy Frydlewicz. Trzeciego meczu nie musieliśmy rozgrywać, ponieważ otrzymaliśmy punkty walkowerwem od ZS nr4.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. LO X       – Pkt 9
  2. ZS nr 25 – Pkt 6
  3. LO VII     – Pkt 3
  4. ZS nr 4   – Pkt 0

Skład naszej reprezentacji:

– Bramkarka: Zuzia Gawlińska

– Obrona i pomoc: Magda Kaczorowska, Laura Tokarz [KAPITAN], Magda Frydlewicz, Magda Kowalska,

– Atak: Karolina Stąśko,Weronika Trela.

A teraz najważniejsza informacja dla kibiców:

w środę w naszej szkole odbędzie się Finał Mistrzostw Wrocławia z udziałem naszego zespołu i LO II, LO XI, LO XII, ZS nr 25, SMS Junior. Będą nie lada emocje!

Trener: Maciej Herezo

Dziękuję Ali Frąckiewicz za zdjęcia, a za obsługę tablicy i stolika Dawidowi Kyrcz.