Finał Mistrzostw Wrocławia w siatkówce chłopców

Finały Mistrzostw Wrocławia w siatkówce chłoców zostały rozegrane na sali sportowej LO XV. 1 grudnia w najlepszej czwórce szkół ponadgimnazjalnych znalazła się nasza drużyna oraz zespoły z LO III, LO XV i ZS Nr 24.

W półfinale zagraliśmy mecz z LO Nr III. Pierwszy set to popis gry naszych przeciwników, którzy od poczatku do końca prowadzili i wygrali 25 -19. W drugim secie nasza dużyna dotrzymywała kroku „Trójce”. Mieliśmy piłkę setową (24 – 23), niestety drobne błędy w końcówce spowodowały, iż ponownie musieliśmy uznać wyższość zespołu LO III (27 – 25). Po przegranym półfinale pozostała nam walka o brązowy medal z LO Nr XV. Ten mecz okazła się łatwy dla „Dziesiątki”, która od początku prowadziła, zwyciężajac 2 – 0 (25 :15; 25 : 19).