Finały Strefy Wrocław – Wschód w siatkówce chłopców.

Dnia 17. 11. 2015 r. w naszej szkole rozegrane zostały mecze finałowe Strefy Wrocław – Wschów licealiady młodzieży w piłce siatkowej chłopców. W pierwszym meczu  rywalizowały o III miejsce drużyny: z Liceum nr IX oraz Liceum nr XI. Zwycięzcami zostali uczniowie z Dziewiątki, którzy wykazali się niezwykłą precyzją i siłą, pokonując przeciwników 3:0 – Gratulujemy!

Mecz o  I miejsce rozegrał się pomiędzy gospodarzami a Liceum nr III. Reprezentanci Dziesiątki wygrali pierwszego seta, niestety rywale kolejne dwa. Po wyrównaniu wyniku 2:2, piąty set okazał się dla naszej drużyby pechowym. Liceum nr III ostatecznie pokonało naszą drużynę 3:2, zdobywając I miejsce. Nie można jednak mówić o słabej grze naszych zawodników. Panowie pokazali swoje umiejętności, ale przeciwnik okazał się lepszy.

W imieniu wszystkich, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.                                     

Siła w Dziesiątce!

Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego nr X: Karol Michna (kapitan), Marcin Szelachowski(libero), Mateusz Iwańczak, Kacper Kociński, Michał Curkowicz, Jakub Jędrzejczyk, Kamil Wojciechowski, Mateusz Jajczyk, Erwin Korsak.

Dominika Gołąb