High School Business Challenge

Zapraszamy Was do udziału w drugiej edycji High School Business Challenge konkursu drużynowego o tematyce biznesowej. Konkurs stawia na zagadnienia praktyczne, zmierzycie się w nim z realnymi problemami ze świata gospodarki i finansów. Nowa inicjatywa to możliwość zdobycia doświadczenia i atrakcyjnych nagród (o wartości kilkunastu tysięcy zł!). Nie czekajcie! Już dziś skompletujcie zespół i zgłoście się do konkursu!

High School Business Challenge to unikalne przedsięwzięcie, w którym stawiamy na kreatywność, innowacyjność i umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce przez uczestników. Inspirująca i ciekawa formuła konkursu kształtuje zdolność do pracy w grupie i pod presją czasu. Różnorodne zadania sytuacyjne sprawdzają umiejętność analizy, doboru narzędzi wywodzących z się z teorii i wdrażania opracowanych za ich pomocą rozwiązań w praktyce biznesowej. HSBC jest również doskonałą szansą na poznanie codziennych zadań, jakie mogą Was spotkać w różnorodnych dziedzinach biznesu. Ponadto konkurs daje Wam szansę na doskonalenie się w zakresie uniwersalnych umiejętności, takich jak prezentacja profesjonalna czy werbalna obrona pracy. W ramach High School Business challenge będziecie mogli wykazać się w wielu dziedzinach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie – http://www.businesschallenge.info