Wycieczka w Karkonosze 21-22 listopaada. Szkolne Koło Turystyczno – Krajoznawcze zaprasza.

Wycieczka Szkolnego Koła Turystycznego do schroniska Odrodzenie pod czujnym okiem przewodnika sudeckiego już w sobotę i niedzielę 21-22 listopada. Zgody można przynosić do wtorku 9.11. Wycieczka z niezwykłymi panoramami Karkonoszy, a do tego najbardziej znane schroniska Odrodzenie, Samotnia i Strzecha Akademicka. W poprzednim roku w okresie jesieni przy schronisku Odrodzenie można było posłuchać ryków jeleni. A co w tym roku? Zapowiada się śnieg i niska temperratura, więc czapki i rękawiczki obowiązkowe. W Odrodzeniu cieplutkie pokoje, smaczna kuchnia i na pewno prąd, choć to może nie wszystkich ucieszy. W Chatce Górzystów ( wyprawa czerwcowa kółka) prądu nie było, przez dwa dni padał deszcz, a wspomnienia z wyprawy niesamowite.
Zapraszam serdecznie

Z turystycznym pozdrowieniem