Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015-2016.

Pierwszego września w auli szkolnej został uroczyście ropoczęty rok szkolny 2015/2016.  Pani Dyrektor Małgorzata Kaźmierska serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, przedstawiła wychowawców klas oraz podkreśliła mocne strony naszej szkoły. Uczniowie mogli również poznać nową przewodniczacą Samorządu Uczniowskiego Dominikę Gołąb z klasy II F. Podczas uroczystości natąpiło również przekazanie sztandaru szkoły uczniom wyróżnionym klas drugich. W części nieoficjalnej wystąpili utalentowani uczniowie naszej szkoły. Zaśpiewały Anna Kornafel zkl. II C oraz Natalia Mierzwa z z klasy II D, a układy taneczne zaprezentowały Ewa Tworzydło z klasy II A oraz Aneta Berezowska z kl.III B.  Został również wyświetlony film naszego absolwenta, Aleksandra Tatarka reklamujący LO X. Po uroczystym rozpoczęciu uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.