Zakończenie roku szkolnego i życzenia udanych wakacji

W dniu 26.06.2015 w auli szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Pani Dyrektor Małgorzata Kaźmierska wraz z uczniami klasy I A podsumowała rok szkolny wskazując na sukcesy indywidualne , sukcesy zespołowe uczniów, projekty edukacyjne oraz inne przedsięwzięcia, w których braliśmy udział. A było ich niemało.
To dzięki aktywności uczniów i sztuki motywowania nauczycieli oraz bardzo dobrej pracy pracowników szkoły mijający rok był udany.

Rada Rodziców ufundowała 2 nagrody specjalne dla uczennic, które zdobyły wysokie lokaty w wielu konkursach językowych i literackich. Nagrody otrzymały:

• Weronika Sielicka z kl. II C (zakwalifikowanie się do części ustnej Olimpiady Języka Angielskiego, tytuł finalistki i Nagroda Kuratora w Ogólnopolskim Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej, tytuł finalistki w Ogólnopolskim Konkursie na Felieton, II nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Dzieli nas pół wieku” , I miejsce w konkursie „Zoom in on America”, wyróżnienie w X Jubileuszowym Dolnośląskim Konkursie Literackim „O Laur Złotego Pióra”);
  • Justyna Wittlin z kl. II C (III miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund”, uzyskanie certyfikatu DSD z języka niemieckiego);

Zakończenie roku szkolnego to czas gratulacji dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki dydaktyczne, zdobyli średnią co najmniej 4,75.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

• Wiktoria Pawłowska – klasa I B
  • Kamila Kluczek – I C
  • Natalia Markowska – I C
  • Patrycja Smaczyńska – I C
  • Katarzyna Zielińska – I C
  • Katarzyna Szleszyńska – I C
  • Agnieszka Kaczorowska – I D
  • Aleksandra Mora – I D
  • Adela Zdrzałka – I D
  • Alicja Żuber –I D
  • Kamil Lachowski – I E
  • Dominika Gołąb – I F
  • Anna Górska – II A
  • Magdalena Górska – II A
  • Michalina Żabska – II B
  • Justyna Jasińska – II B
  • Weronika Sielicka – II C
  • Agata Wach – II C
  • Aleksandra Radomska – II D

Oprócz wyników dydaktycznych cennymi cechami ucznia są: obowiązkowość, systematyczność i odpowiedzialność. Nagrodę specjalną dyrektora szkoły za najwyższą frekwencję (100%) w tym roku odebrała uczennica klasy I G – Aleksandra Tajchman.

I jeszcze jedna Nagroda Specjalna Dyrektora dla ucznia, który w sposób szczególny i aktywny angażował się w życie szkoły, podejmował działania dla dobra ogółu uczniów. Nagrodę otrzymał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Grzegorz Drobnik.

Nauczycielom oraz pracownikom szkoły bardzo serdecznie dziękuję za wspólnie przepracowany rok szkolny. Życzę, aby wakacje były czasem udanego wypoczynku.

Drodzy uczniowie!

Niech nadchodzące dwa miesiące będą pełne przygód i niezapomnianych wrażeń wartych wspomnień po powrocie.

Do zobaczenia we wrześniu.