Bieg Firmowy 2015 – sztafeta dla Wiktorii

Bieg Firmowy 2015 we Wrocławiu.
W sobotę 3,5 tysiąca biegaczy z 200 firm wystartowało we wrocławskim Biegu Firmowym, a nasi wolontariusze pracowali dzielnie przy obsłudze całej imprezy juz od piątku.

W tym roku dochód z biegu zostanie przekazany na leczenie Wiktorii Urbańskiej.

W sztafecie startowały czteroosobowe zespoły z 200 wrocławskich firm. Każdy zawodnik musiał przebiec dystans około 5 kilometrów.

Trasa prowadziła przez okolice Morskiego Oka, po wale przeciwpowodziowym.
W rywalizacji wzięły udział m.in. firmy Kruk, Bank Millenium, AmRest, Volvo, LG Electronics, HP i Wabco.  Po rywalizacji dorosłych odbył się bieg krasnala – dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat. Na każdego uczestnika na mecie czekał pamiątkowy medal. W tym roku dochód z biegu zostanie przekazany na leczenie Wiktorii Urbańskiej. 9-latka choruje m.in. na dziecięce porażenie mózgowe, nie porusza się samodzielnie i nie mówi. Konieczna jest jej intensywna rehabilitacja.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3864303,bieg-firmowy-2015-rekordowy-bieglo-35-tys-osob-wyniki-lista-uczestnikow-mnostwo-zdjec,id,t.html