II miejsce w województwie w XLIII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno -Krajoznawczym

Kolejny sukces naszych uczniów: Ani Górskiej, Magdaleny Górskiej z kl. II A  i Marka Morysa z kl. IIE.
II miejsce w XLIII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno- Krajoznawczym. Po dwudniowych zmaganiach z zespołami z całego województwa, wielu konkurencjach praktycznych oraz teście wiedzy nasi uczniowie ustąpili tylko kilkoma punktami drużynie z Bogatyni.
Jednocześnie w punktacji indywidualnej Magdalena Górska uzyskała pierwsze miejsce, a Ania Górska miejce drugie wśród 27 uczniów ponadgimnazjalnych.
Gratulacje raz jeszcze.
Dziękuję również wolontariuszom z klasy I G: Tosi Waszkielewicz, Oli Tajchman, Julii Balaszczuk i Danielowi Andrzejewskiemu za pomoc przy konkursie.