KONCERT WIOSENNY

W naszej szkole wiosna zagościła już w pełni, a to za sprawą Koncertu Wiosennego w wykonaniu „Utalentowanej Dziesiątki”, którego premiera odbyła się w środę 18 marca   o godz. 16.30. Widownię stanowili  rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście, mieszkańcy dzielnicy Polanka, absolwenci i uczniowie. Scena tonęła w pierwszych wiosennych kwiatach, zewsząd rozlegał się świergot ptaków. Nie ptaki jednak i kwiaty stanowiły główną atrakcję lecz wykonawcy: muzycy, wokaliści i tancerze, którzy w pogodnym, wiosennym nastroju wykonali kilkanaście klasycznych już w historii muzyki rozrywkowej utworów. Konferansjer Krzysztof Michalski bawił publiczność fragmentami artykułów z wiosennej prasy i, relaksując się w pierwszych promieniach wiosennego słońca, poprowadził cały koncert.

Na koniec były duże brawa, czekoladki dla artystów i kwiaty dla reżysera, więc wykonawcy z „Utalentowanej Dziesiątki” mają nadzieję, że koncert podobał się publiczności. Tym chętniej 20 marca w tak zwanym „Dniu Wagarowicza” zagrali dwa razy dla uczniów naszej szkoły.

W koncercie wystąpili: Aleksandra Ciesielska (wokal, pianino), Aleksandra Szczerbicka (wokal), Ania Kornafel (wokal), Agata Ligas (wokal), Natalia Mierzwa (wokal), Emilia Fijałka (wokal), Dawid Wnęk (wokal), Żaneta Cytawa (taniec), Katarzyna Książek (taniec), Julia Kwiatkowska (taniec), Dominika Cebulak (taniec), Hanna Gębka (taniec, pianino), Magda Kulesa i Karol Grzelak (taniec towarzyski), Dominika Kierakowicz (flet), Katarzyna Izdebska (pianino), Jakub Wylęga (gitara akustyczna), Sebastian Majkut (gitara elektryczna), Marek Niedzielski (gitara basowa), Arkadiusz Swornowski (perkusja), obsługa techniczna: Adam Ciurla i Antoni Bartoszewski, reżyser: Katarzyna Łaszkiewicz.