Młodzi, zdolni, z sukcesami: trójka uczniów naszej szkoły awansowała do wojewódzkiego etapu olimpiady tematycznej „Losy żołnierza…”!

Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego” wymaga od uczestników ogromnej i niezwykle szczegółowej wiedzy. Tym bardziej miło mi poinformować, że trójka uczniów „Dziesiątki” uzyskała awans do kolejnego, wojewódzkiego etapu rozgrywek. Wśród najlepszych w okręgowych eliminacjach znaleźli się: Mateusz Korniak (3B), Karol Grzelak (2B) oraz Krzysztof Michniewicz (1F). I nie ma w tym żadnego przypadku. Każdy z wymienionych uczniów bowiem charakteryzuje się bogatą osobowością, dociekliwością oraz umiejętnością poszukiwania w historii prawdy: zarówno o świecie, jak i o sobie. Dlatego każda rozmowa z nimi to prawdziwa intelektualna przyjemność. Życzmy im zatem, bo w pełni na to zasługują, nieustającego zapału oraz kolejnych sukcesów!