Wyróżnienie dla naszej szkoły za aktywne działania w projekcie „Cały Wrocław czyta” w czasie otwarcia Targów Dobrych Książekk

Uroczyste zakończenie XII edycji akcji „Cały Wrocław czyta” odbyło się podczas 23 Targów Dobrych Książek na Dworcu Głównym we Wrocławiu 4 grudnia 2014 r. Nasi uczniowie otrzymali podziękowania i nagrody z rąk pana Prezydenta Wrocławia.
W organizację tej uroczystości zaangażowali się uczniowie z 1f (Zofia Czemarmazowicz, Ewa Stasiak, Dominika Gołąb, Dominika Turek, Patrycja Turek, Szymon Żurkiewicz, Mateusz Kurnicki, Krzysztof Michniewicz) i 3d (Dominika Wylezińska, Weronika Seredyn, Dominik Rząsa). Prowadziliśmy korowód entuzjastów czytania, oprowadzaliśmy gości po Targach, czytaliśmy książki przez głośniki, pomagaliśmy animatorom kultury w opiece nad młodszymi.

Biblioteka zaprasza na wystawę w holu bibliotecznym złożonej z 2 części: fotografie Dominika Rząsy oraz nasze działania w ramach projektu „Cały Wrocław czyta” prowadzony przez Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, którą opracowała Weronika Seredyn.