Siatkarze Mistrzami Strefy Wrocław Wschód

W październiku chłopcy rozpoczęli zmagania i walkę o kolejne medale w siatkówce. W rozgrywkach grupowych Strefy Wrocław Wschód, rozegraliśmy trzy mecze: z LO I (3-0), LO II (3-0) oraz LO III (3-1). Zwyciężając we wszystkich meczach w półfinale spotkaliśmy się z LO XI. Po zaciętej walce oddaliśmy tylko jednego seta przeciwnikowi i zwyciężając 3-1 awansowaliśmy do finału. Początek meczu finałowego, z LO III nie był dla nas dobry, przegraliśmy pierwszego seta 21-25. Chłopcy podjęli walkę i kolejne 3 sety wygrali: 25-20, 25-10, 27-25. Reprezentacja X LO zajęła I miejsce w Strefiw Wrocław Wschód i awansowała do dalszego etapu rozgrywek.