Otrzęsiny klas pierwszych

22 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. W tym roku uczniowie musieli sprawdzić się w kategoriach artystycznych: odegrać na scenie parodię filmu, powieści lub spektaklu teatralnego, przedstawić wykonane przez siebie portrety nauczycieli oraz wziąć udział w quizie muzycznym. Organizatorami przedsięwzięcia byli ubiegłoroczni zwycięzcy otrzęsin, klasa IIF. Usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu sławnych już wokalistek, Aleksandry Szczerbickiej i Zuzanny Gałeckiej, zobaczyliśmy rewelacyjny taniec Marty Kozłowskiej, Artura Karapetyana, Michała Florczaka oraz Grzegorza Furtaka, naszego absolwenta.

Trzecie miejsce zdobyła klasa IB, drugie miejsce – klasa IF. Zwycięzcami tegorocznych otrzęsin została klasa IC. Uczniowie zyskali szkolną sławę, statuetkę, prawo do dnia wolnego od zajęć lekcyjnych i zaszczyt przygotowania uroczystości w przyszłym roku szkolnym. Gratulujemy!