Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Rok szkolny 2014/2015 został uroczyście rozpoczęty 1 września w auli szkolnej. Pani Dyrektor Małgorzata Kaźmierska serdecznie powitała pierwszoklasistów w „Dziesiątce”, przedstawiła wychowawców klas pierwszych, podkreśliła mocne strony naszej szkoły i zachęciła uczniów klas pierwszych do udziału w wielu przedsięwzięciach organizowanych w X LO. Podczas uroczystości uczniowie poznali nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Grzegorza Drobnika. W części nieoficjalnej klasa 2e zaprezentowała „pierwszakom”, co czeka ich w „Dziesiątce”. Został również wyświetlony film naszego absolwenta, Aleksandra Tatarka reklamujący LO X. W trakcie uroczystości mogliśmy posłuchać śpiewu uczennicy kl. 2e Aleksandry Ciesielskiej.